Account Manager

Ruda Śląska Dodane : Czerwiec 25, 2018 ID #5383 Odsłon: 39, dzisiaj 0

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), która działa na rynku polskim od 2007 roku, rekrutując pracowników w kraju i zagranicą. Obecnie dla naszego Klienta z branży IT oraz marketingu internetowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Obowiązki:

- pozyskiwanie nowych oraz obsługa stałych Klientów w zakresie doradztwa, sprzedaży stron www i sklepów internetowych

- obsługa posprzedażowa Klientów

- przygotowywanie ofert

- negocjowanie warunków sprzedaży

Oferujemy:

- umowę o pracę lub współpracę na zasadzie B2B

- pracę od poniedziałku do piątku

- rozwój oraz doskonalenie umiejętności zawodowych

- udział w interesujących projektach i szkoleniach

- realizacja własnych pomysłów

- miłą atmosferę pracy

- dogodną lokalizację

Wymagania:

- doświadczenie na ww. stanowisku w branży IT oraz marketingu

- wysokie umiejętności komunikacji

- samodzielność w realizacji zadań

- skrupulatność, dokładność oraz dotrzymywanie terminów

- prawo jazdy kat. B

- dodatkowym atutem będzie znajomość Google AdWords, Facebook Ads, E-mail marketing, znajomość systemów CMS

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swoich aplikacji na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 491 707.

    Imię: Gość